Kontaktujte svého makléře

Opravdovým specialistou se člověk stává, pokud veškerou svou energii soustředí pouze na jednu oblast.

Komunikace s panem Lupačem mi vyhovuje. Myslím, že pochopil správně co chci a působí na mě dojmem, že dělá se zájmem, co ho baví.

Ing. Dalibor Bábíček
majitel bytového domu Kyjov

O byt v lokalitě U Jánského dvora jsme sice nakonec neměli zájem. Každopádně moc děkuji Peterovi Ondriskovi za prohlídku a za perfektní přístup. Přála bych si jen, aby všichni realitní makléři byli stejně vstřícní jako on.

Sabina Kaňová
klientka

Moc děkuji Lence Weiszové za ochotu a trpělivost se zájemci o náš sklípek, já sama bych na to neměla nervy. Když slyším co si lidé vymýšlí a co všechno se musí kolem toho udělat, já bych byla ztracená.

Ludmila Miklicová
prodejce vinného sklepa

Pro výběr společnosti Readymat Realitní jsme se rozhodli na základě dobrých referencí a také proto, že nás ve správnou chvíli oslovila nevtíravá, ale zajímavá reklama. Jednání bylo od prvního kontaktu maximálně profesionální, srozumitelné a za celou dobu spolupráce jsme nenarazili na jakýkoliv sporný či nejasný bod. Pan Poláček, který se o nás staral nás provedl celým procesem přehledně a bez problémů. Jednání bylo férové, přímé a profesionální. Pokud budeme v budoucnu potřebovat opět využít realitní služby, bude RM Realitní a pan Poláček naší první volbou. Děkujeme.

Bohuslav Bartůněk
prodejce rodinného domu Týnec

Byl jsem s prací pana Ondrisky spokojený. Vaše aktivita, spolupráce a komunikace byla velmi dobrá a myslím si, že děláte svou práci dobře. Ono se říká, že vždy je co zlepšovat, ale za mě dobrý.

Josef Hrnčíř
prodejce domu Břeclav

Celý bytový dům na Výstavní je opravdu nádherný a strašně se mi líbí. Říkám všem, že to je nejhezčí nájemní dům v Hodoníně!

Josef Kosek
nájemce komerčních prostor Hodonín
Ing. Michal Poláček
Certifikovaný makléř

Ing. Michal Poláček

vedoucí Realitní, makléř +420 731 159 952 michal.polacek@ready-mat.cz
Nemovitosti v nabídce
Denisa Minaschková
Readymat realitní

Denisa Minaschková

obchodní asistentka +420 601 506 710 denisa.minaschkova@ready-mat.cz
Kontaktovat