Kontaktujte svého makléře

Opravdovým specialistou se člověk stává, pokud veškerou svou energii soustředí pouze na jednu oblast.

Děkuji, byl jsem velmi spokojen. Profesionální přístup. Ještě jednou díky moc.

Petrla

Spolupráce s paní Minaschkovou byla pohodová. Vše šlo hladce a jsem za to ráda.

Zuzana Vaňková
kupující garáže Hodonín

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat paní Minaschkové za skvělou práci a přístup při koupi nemovitosti.
Takto jsi představuji spolupráci s realitní kanceláři.
Vše klaplo na jedničku.

Antonín Lukavský
kupující vinného sklepa Mikulčice

Spolupráce s panem Ondriskou byla skvělá, ocenil bych komunikativnost, transparentní a férové jednání. Celkově i rychlost při koupi bytu. Líbí se mi na panu Ondriskovi, že je takový svůj. Nic nehraje, a když je potřeba řekne na rovinu svůj názor na danou věc nebo situaci. Já jsem byl s vaší realitní kanceláří spokojen a dokážu si představit i další spolupráci s vámi.

Tomáš Hruška
kupující bytu Uherské Hradiště

Oceňuji profesionalitu makléře, pana Ondrisky. Spolupráce s ním byla výborná. Celý prodejní proces mi postupně vysvětlil a dokonale se mnou komunikoval. Měla jsem s ním pocit jistoty, že vše dobře dopadne, a tak se i stalo. S prodejem jsem spokojena a určitě bych pana Ondrisku doporučila i dalším prodávajícím.

Miroslava Marečková
prodejce bytu Uherské Hradiště

Při prodeji naší nemovitosti pan Ondriska dle mého soudu odvedl po všech stránkách profesionální a skvělou práci.

Jan Kuja
prodávající rodinného domu Petrov

Velmi profesionální a lidský přístup a skvělá komunikace během celého procesu.

Jana Macháčková a Devereux Paul Terence
kupující rodinného domu Petrov

Ráda bych poděkovala Michalovi Lupačovi za příjemnou spolupráci a profesionální přístup v rámci prodeje našeho bytu. Někdy si myslíme, že prodat byt nic není. Jakmile jde ale o váš domov, tak jde i o vaše emoce. Proto je moc fajn, mít vedle sebe člověka, který je nejen výborný prodejce, ale i empatický vůči všem zúčastněným.

Lenka Frantová
prodejce bytu Hodonín

Realitní makléř pan Poláček je příjemný, dá se s ním dobře domluvit. Platilo vše, na čem jsme se domluvili. Všechno zafungovalo v pořádku a nyní už bydlíme v pronajatém bytě.

Jakub Zlámal
nájemce bytu Hodonín

Všechno bylo fajn a rychle vyřízené, žádné problémy, určitě se na pana Poláčka v budoucnu obrátím znovu.

Jozef Mičo
kupující domu Hroznová Lhota

Spolupráce s panem Ondriskou se nedá jinak hodnotit než na výbornou a nemám co bych k tomu dodal. Určitě ho oslovím i příště, když budu potřebovat realitní služby.

Petr Úlehla
kupující zahrady Břeclav

Úspěšně jsem prodal díky panu Ondriskovi zahradu v Břeclavi. Pan Ondriska vyřídil všechno, co bylo potřeba. Vlastně jsem nemusel, jak se říká ani hnout prstem. Nečekal jsem, že to bude pro mě tak jednoduché a obchod proběhne tak lehce. Pan Ondriska mi vše předem vysvětlil, připravil podklady a já jsem pak už jen podepisoval. Dávám mu 10 bodů z 10. Doporučil bych 100 procentně pana Ondrisku komukoliv, kdo bude chtít v budoucnosti poradit s prodejem nemovitosti.

David Halady
prodejce zahrady Břeclav

Spolupráce s vaší realitní kanceláří, konkrétně s panem Ondriskou byla skvělá a bez problémů. Líbila se nám jeho vstřícnost a ochota. Určitě bychom ho doporučili dalším klientům při koupi nebo prodeji nemovitosti.

manželé Fríbovi
kupující zahrady Břeclav

Koupila jsem přes Readymat Realitní byt a ani jsem netušila, že to bude tak rychlé. Díky panu Ondriskovi, který mi se vším pomohl. Cením si hlavně jeho bezproblémového jednání při této koupi. Kdybych prodávala nebo kupovala další nemovitost, samozřejmě bych se obrátila na pana Ondrisku a vaši realitní kancelář.

Andrea Vachová
kupující bytu Hodonín

Prodával jsem s vaší realitní kanceláří byt v Hodoníně. Spolupráce s panem Ondriskou byla výborná, protože se vše uskutečnilo vždy přesně podle naší dohody, což je pro mě hodně důležité. Na čem jsme se domluvili, to prostě platilo. Jeho přístup a profesionalita se mi líbila po celou dobu prodeje. Jsem spokojený a určitě bych pana Ondrisku doporučil i dalším, kteří chtějí prodat nebo koupit nějakou nemovitost.

Roman Čejka
prodejce bytu Hodonín

Prostřednictvím realitní kanceláře Readymat Realitní a konkrétně pana Poláčka, jsme si pronajali s přítelem byt v Hodoníně. Pan Poláček je velmi seriózní člověk, který nám vše vysvětlil, jednal s námi na rovinu, ochotně zodpověděl všechny otázky a snažil se nám vyjít vstříc, abychom byli maximálně spokojení. Předání bytu i oboustranná komunikace proběhla rychle a bezproblémově. Měli jsme možnost už dříve komunikovat i s panem Lupačem, který nám byl při rozhodování také přínosem. Celkově hodnotím tuto realitní kancelář velmi kladně a v případě potřeby ji v budoucnu ráda znovu oslovím. 😊

Veronika P.
nájemce bytu Hodonín

Pro výběr společnosti Readymat Realitní jsme se rozhodli na základě dobrých referencí a také proto, že nás ve správnou chvíli oslovila nevtíravá, ale zajímavá reklama. Jednání bylo od prvního kontaktu maximálně profesionální, srozumitelné a za celou dobu spolupráce jsme nenarazili na jakýkoliv sporný či nejasný bod. Pan Poláček, který se o nás staral nás provedl celým procesem přehledně a bez problémů. Jednání bylo férové, přímé a profesionální. Pokud budeme v budoucnu potřebovat opět využít realitní služby, bude RM Realitní a pan Poláček naší první volbou. Děkujeme.

Bohuslav Bartůněk
prodejce rodinného domu Týnec
Ing. Michal Poláček
Certifikovaný makléř

Ing. Michal Poláček

vedoucí Realitní, makléř +420 731 159 952 michal.polacek@ready-mat.cz
Nemovitosti v nabídce
Michaela Svobodová
Readymat realitní

Michaela Svobodová

asistentka +420 601 506 710 michaela.svobodova@ready-mat.cz
Kontaktovat

Napište nám