O nás

Dáváme realitám další rozměr, ulehčujeme lidem nákup a prodej domova. Vnášíme do toho bezpečí, poctivost a upřímnou radost.

Michal Poláček

Ing. Michal Poláček
jednatel, realitní makléř

Mobil: +420 731 159 952
E-mail: michal.polacek@readymat.cz

Už od roku 2011 rád komunikuji s klienty a řeším bezproblémový prodej nebo nákup nemovitosti s cílem, aby se každý účastník obchodního vztahu cítil bezpečně a jako vítěz. Jsem spolehlivý, časově flexibilní, dotahuji věci do konce a mám přehled o realitním a úvěrovém trhu v regionu Hodonínska a Břeclavska.

Nemovitosti v nabídce
Certifikovaný makléř
Michal Lupač

Michal Lupač
realitní makléř

Mobil: +420 602 424 149
E-mail: michal.lupac@readymat.cz

„Majklova“ bohatá fotbalová kariéra mu dala rutinu, vytrvalost, pokoru. Rád objevuje s batohem na zádech kouty nejenom naší krajiny a díky situacím, které prostě nenaplánujete, posouvá svoje hranice. I když nevypadá, je to jedlík a kvalitní jídlo nejen vyhledává, ale i sám vaří. Rybářská rodina ho od malička učila sportovnímu rybolovu. Umí trpělivě čekat na příležitost a včas spustit akci. Sám začal podnikat ještě při sportu v oblasti energií, a právě spokojení klienti ho dovedli na myšlenku nemovitostí. Propojení s rodinou Readymat pak bylo jen otázkou času. Její součástí je již pátým rokem a její firemní kulturu dobře zná. Jeho přístup spočívá v jednoduchosti, poctivosti a smysluplnosti. Sám rád používá motto „Když něco dělám, dělám to nejlépe jak dovedu, ne lépe.“

Nemovitosti v nabídce
Certifikovaný makléř
Peter Ondriska

Peter Ondriska
realitní makléř

Mobil: +420 601 592 970
E-mail: peter.ondriska@readymat.cz

Rozhodl se zdolávat nové pracovní výzvy. Z rádia a televize přešel k nám a nemovitostem. Rád si organizuje čas po svém a miluje svou rodinu. Čas věnuje také svému velkému koníčku, kterým je dechová hudba. V Readymat Realitní by chtěl plnit sny o bydlení všem, kteří projeví zájem, byť jen tím, že se mu představí či ozvou. Celým jeho životem ho provází krédo: „Žijeme jen jednou.“

Nemovitosti v nabídce
Certifikovaný makléř
Denisa Minaschková

Denisa Minaschková
realitní makléřka

Mobil: +420 725 776 928
E-mail: denisa.minaschkova@readymat.cz

Férovost a korektní jednání doplňuje nakažlivým úsměvem a pozitivní energií. Její pracovní náplní je pomoci vám ulehčit nákup a prodej domova, bezproblémově pronajmout vaši nemovitost nebo najít vhodný pozemek pro stavbu vašeho domova.

Je si vědoma toho, že investice do vaší budoucnosti je ta nejdůležitější ve vašem životě a díky skvělé spolupráci s finančním poradcem je schopná vám tento krok usnadnit a ušetřit vám starosti.

Nemovitosti v nabídce
Certifikovaný makléř
Michaela Svobodová

Michaela Svobodová
asistentka

Mobil: +420 601 506 710
E-mail: michaela.svobodova@readymat.cz

Rodačka z Hodonína, která na sobě většinu svého života pracovala v Praze, a která ráda dotahuje věci do konce. Řídí se pravidlem, že nikdy není pozdě na to dělat správné věci, a tak se vrátila zpět ke svým moravským kořenům, aby posílila náš tým. Ráda organizuje a vylepšuje vše, co jí přijde pod ruku a pozitivní energii čerpá na procházkách s pejskem po krásách jižní Moravy.

Kontaktní formulář

Chcete se dozvědět více?
Vyplňte formulář a my Vás budeme kontaktovat.

*
*
*
email: phone: fullname: